Gallé je tu! Pripravte si chuťové poháriky.

Gallé je tu! Pripravte si chuťové poháriky.

november 07, 2016

Vitajte na prvom blogu „novopečenej“ značky Gallé, ktorý bude o nás pre vás! Gallé vzniklo z lásky k pečeniu a najmä k francúzskym macarons.

K pečeniu a cukrárskej výrobe som mal vždy blízko, moja rodina má v nej bohatú tradíciu.

Radi prinášame ľuďom niečo unikátne, nové a kvalitné. Práve preto nás zaujali makarónky. Po štúdiu receptúr a postupov sme začali s prvými pokusmi ich pečenia pre blízkych priateľov a známych. Ich pozitívne a nadšené reakcie boli pre nás impulzom pokračovať vo väčšom meradle, rozšíriť výrobu a začať sa tejto oblasti venovať profesionálne.

Veríme, že sa nám podarí vytvoriť značku, ktorá Vám bude pravidelne prinášať radosť a bude symbolom kvalitného a svedomitého remesla.

A kde môžete vyskúšať naše makarónky? Gallé sa predstaví na výstave Káva, čaj, čokoláda v bratislavskom Bory Mall, 12. a 13. novembra 2016.

Príjemný deň vám praje Vaše Gallé – Dominika a Lukáš

 Pridajte komentár

Milí priatelia,
nikto z nás si ani len nevie predstaviť, čo práve teraz prežívajú naši susedia na Ukrajine. Veľmi dúfame, že sa táto ruská invázia čoskoro skončí. Veľmi nás táto udalosť zasiahla a stále zasahuje a chceme prejaviť a poskytnúť podporu akú budeme vedieť. Preto venujeme 20 % z hodnoty každej internetovej objednávky výzve Kto pomôže Ukrajine. Samozrejme môžete prispieť ľubovoľnou sumou na https://www.donio.sk/kto-pomoze-ukrajine.

Sláva Ukrajine